Omg. 9 190428 |
Lag | Lagmatch | Match +/- |
Set +/- |
Poäng | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
S | V | O | F | |||||
1 | Asmundtorp/Flights | 8 | 7 | 1 | 0 | +104 | +165 | 15 |
2 | Bålsta | 8 | 6 | 1 | 1 | +56 | +85 | 13 |
3 | Dartanjang | 8 | 5 | 0 | 3 | +52 | +82 | 10 |
4 | Batalj | 8 | 5 | 0 | 3 | +36 | +70 | 10 |
5 | Sirius B | 8 | 5 | 0 | 3 | +36 | +65 | 10 |
6 | Bollebygd | 8 | 3 | 0 | 5 | -16 | -19 | 6 |
7 | Uppsala Dartakademi B | 8 | 2 | 0 | 6 | -38 | -50 | 4 |
8 | NWD B/Mörbylånga B | 8 | 2 | 0 | 6 | -70 | -110 | 4 |
9 | Mitt I DC | 8 | 0 | 0 | 8 | -160 | -288 | 0 |
Statistik |
---|
Alla Spelare: Namn Klubb Ton 180 Utgång Kort Set Pilsnitt 180 Totalt Lag Totalt Topp 20 Totalt Omgångens 10 bästa |
Pilsnitt: Singel Match Raka set Utgång: Singel Dubbel Kort Set: Singel Dubbel Hög Utgång |
Outstanding Player Poäng: Singel Dubbel Totalt Alla Spelare (Singel) Poängsnitt: Singel Dubbel Totalt |
Match/Set: Singel Dubbel Totalt |
Div 3A omg: Föregående 01 02 03 04 05 06 07 08 09 |
Spelschema: Div 3A Korsreferens Klubb/Lag Jämför lag Alla Serier: Pilsnitt Jämför Lag Historik |
Lagmatch - Omg. 1 - 181124 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Uppsala Dartakademi B | - | Mitt I DC | 20-0 | 36-0 | 2-0 |
Asmundtorp/Flights | - | Ledig | |||
Bollebygd | - | Batalj | 7-13 | 19-26 | 0-2 |
Dartanjang | - | NWD B/Mörbylånga B | 19-1 | 35-8 | 2-0 |
Sirius B | - | Bålsta | 16-4 | 31-10 | 2-0 |
Lagmatch - Omg. 2 - 181124 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Sirius B | - | NWD B/Mörbylånga B | 20-0 | 36-6 | 2-0 |
Bålsta | - | Uppsala Dartakademi B | 16-4 | 29-13 | 2-0 |
Asmundtorp/Flights | - | Bollebygd | 16-4 | 32-15 | 2-0 |
Ledig | - | Mitt I DC | |||
Batalj | - | Dartanjang | 6-14 | 17-25 | 0-2 |
Lagmatch - Omg. 3 - 181125 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Dartanjang | - | Sirius B | 8-12 | 20-27 | 0-2 |
NWD B/Mörbylånga B | - | Bålsta | 5-15 | 13-31 | 0-2 |
Uppsala Dartakademi B | - | Asmundtorp/Flights | 1-19 | 7-35 | 0-2 |
Bollebygd | - | Ledig | |||
Mitt I DC | - | Batalj | 0-20 | 0-36 | 0-2 |
Lagmatch - Omg. 4 - 190126 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Ledig | - | Uppsala Dartakademi B | |||
Mitt I DC | - | Dartanjang | 0-20 | 0-36 | 0-2 |
Batalj | - | Sirius B | 14-6 | 27-14 | 2-0 |
NWD B/Mörbylånga B | - | Bollebygd | 11-9 | 21-22 | 2-0 |
Bålsta | - | Asmundtorp/Flights | 10-10 | 21-26 | 1-1 |
Lagmatch - Omg. 5 - 190126 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Asmundtorp/Flights | - | NWD B/Mörbylånga B | 19-1 | 34-7 | 2-0 |
Bollebygd | - | Mitt I DC | 20-0 | 36-0 | 2-0 |
Dartanjang | - | Bålsta | 9-11 | 19-23 | 0-2 |
Sirius B | - | Ledig | |||
Uppsala Dartakademi B | - | Batalj | 4-16 | 13-31 | 0-2 |
Lagmatch - Omg. 6 - 190127 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Mitt I DC | - | Sirius B | 0-20 | 0-36 | 0-2 |
Dartanjang | - | Asmundtorp/Flights | 4-16 | 12-29 | 0-2 |
NWD B/Mörbylånga B | - | Uppsala Dartakademi B | 7-13 | 17-24 | 0-2 |
Bålsta | - | Bollebygd | 17-3 | 32-9 | 2-0 |
Ledig | - | Batalj |
Lagmatch - Omg. 7 - 190427 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
NWD B/Mörbylånga B | - | Ledig | |||
Uppsala Dartakademi B | - | Dartanjang | 2-18 | 9-34 | 0-2 |
Batalj | - | Bålsta | 5-15 | 13-27 | 0-2 |
Bollebygd | - | Sirius B | 12-8 | 22-21 | 2-0 |
Asmundtorp/Flights | - | Mitt I DC | 20-0 | 36-0 | 2-0 |
Lagmatch - Omg. 8 - 190427 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Dartanjang | - | Bollebygd | 14-6 | 28-14 | 2-0 |
Mitt I DC | - | NWD B/Mörbylånga B | 0-20 | 0-36 | 0-2 |
Sirius B | - | Uppsala Dartakademi B | 12-8 | 23-21 | 2-0 |
Bålsta | - | Ledig | |||
Asmundtorp/Flights | - | Batalj | 16-4 | 30-12 | 2-0 |
Lagmatch - Omg. 9 - 190428 | Match | Set | Poäng | ||
---|---|---|---|---|---|
Sirius B | - | Asmundtorp/Flights | 4-16 | 13-30 | 0-2 |
Ledig | - | Dartanjang | |||
Batalj | - | NWD B/Mörbylånga B | 20-0 | 36-0 | 2-0 |
Mitt I DC | - | Bålsta | 0-20 | 0-36 | 0-2 |
Uppsala Dartakademi B | - | Bollebygd | 9-11 | 19-23 | 0-2 |